יצירת קשר

סוגי צילרים להשכרה

סוגי צילרים להשכרה

צ'ילרים להשכרה – 7 טון

צ'ילרים להשכרה – 10 טון

צ'ילרים להשכרה – 15 טון

צ'ילרים להשכרה – 25 טון

צ'ילרים להשכרה – 50 טון

צ'ילרים להשכרה – 80 טון

צ'ילרים להשכרה – 100 טון

צ'ילרים להשכרה – 120 טון

צ'ילרים להשכרה – 150 טון

צ'ילרים להשכרה – 180 טון

חברת א.א השכרת מזגנים מתמחה בהפעלת מערכות מזגנים וצלרים בגדלים שונים.
ברשות החברה יחידות שתפוקתן נעה בין 7 טון קירור ועד 180 טון קירור ליחידה, ציוד החברה ניתן להשכרה לטווחי זמן שונים החל ממספר שעות ועד למספר שנים.

בכל תקופת ההשכרה א. א. השכרת מזגנים מגבה טכנית את פעילות היחידות המושכרות ומתחייבת לשירות תחזוקה מלא בפריסה ארצית.

התקשר אלינו לקבל ייעוץ מיידי : 050-5217944

צ'ילרים להשכרה – יתרונות 

חושבים לעשות חגיגה בטבע? יום הולדת לאחד מהילדים שלכם? או אולי אירוע חברה שכולם ידברו עליו אחר כך לאורך שנים? אם כך, אנחנו יכולים להבין מדוע אתם מעט מוטרדים מהעניין. מה שלא כולם לוקחים בחשבון כשהם רוצים לעשות אירוע בטבע, זה שיש כאן התעסקות לוגיסטית מאוד גדולה. לדוגמא, אם האירוע עתיד להתקיים באחד מהחודשים היותר חמים בשנה, מה תוכלו לעשות כדי שהאורחים לא יסבלו מחום או מלחות? אם התחלתם לחשוש מהנושא הזה ולחשוב שאולי זו לא בחירה טובה, כדאי שתעצרו לרגע. לעשות אירוע בטבע זו בחירה נהדרת וכל מה שצריך זה להיערך מראש. לכן כדאי שתדעו שאופציה נפלאה היא  צ'ילרים להשכרה, שכן מדובר על מכשירים נפלאים שתמיד יכולים לקרר את האזור ולהפוך אותו להרבה יותר נעים. 

 

מדוע צי'לרים להשכרה​עדיפה על קניית מכשירים כאלה? 

סביר להניח שגם אתם, כמו רוב האנשים האחרים שחושבים על הפקת אירוע כזה או אחר בשטח, לא עושים זאת כמה פעמים בשנה. כלומר, רוב האנשים עושים אירועים רק פעם בכמה שנים ולכן ברור מדוע אין כל טעם לקנות את מכשירי הצינון הללו. אם הייתם עוסקים בארגון ובהפקה של אירועים אולי הייתה לכם סיבה לחשוב על רכישת מוצרים כאלה, אך כל עוד זה לא המקצוע שלכם, זה פשוט לא כדאי. מי שיבחר באופציה כמו השכרת צ'ילרים יוכל ליהנות מכל העולמות, כי מדובר על הוצאה כלכלית הרבה יותר קטנה וגם משירות נהדר. אנשי המקצוע של החברה שאליה תפנו יובילו עבורכם את הצ'ילרים לכל מקום שבו תבחרו לקיים את החגיגה, מה שאומר שגם מהבחינה הזאת מצפה לכם שירות נוח במיוחד. 

 

כמה באמת עולה צ'ילרים להשכרה?

שמעתם על אנשים שעשו אירועים בשטח ובסופו של דבר שילמו על השכרת הציוד מחירים מאוד גבוהים? חוששים שזה מה שיקרה גם לכם? אם כך, כדאי לדעת שזה לא לגמרי מדויק. היום אתם יכולים לשכור כל סוג של ציוד במחירים אטרקטיביים. לכן, בין אם אתם מתעניינים באופציה כמו צ'ילרים ​להשכר ובין אם אתם רוצים לשכור אוהל גדול לחגיגה, אין סיבה לשלם יותר מידי. מה שכן חשוב להיות ערים לו, זה שאתם שוכרים צ'ילרים מספיק גדולים וחזקים. רק כך תוכלו להיות בטוחים שהם באמת יעשו את העבודה ברגע האמת ושהאורחים שלכם באמת יוכלו ליהנות מטמפרטורה יותר נעימה. אל תוותרו על כל ההתעסקות הזאת כי הפרטים הקטנים הללו יקבעו האם האירוע יהיה מוצלח או לא. 

ראו עוד: השכרת מזגנים

דילוג לתוכן